Hledáme studenty, kteří se chtějí stát součástí Student Business Clubu❗️
Chceš se podílet na organizaci a řízení projektu, který si dal za cíl podpořit podnikavost studentů na TUL? Chceš být u zrodu nových startupů z řad svých spolužáků? 💡
Pokud je na tebe spoleh, máš v hlavě nápady a hledáš místo, kde je využít, možná hledáme právě tebe!
Co od nás čekat?
Během roku pořádáme spoustu akcí, se kterými nám můžeš pomoct. Na jaře zahajujeme Startupovou soutěž, o prázdninách plánujeme letní školu podnikání, workshopy, přednášky… je to zkrátka rozmanitá práce, na které se s námi můžeš podílet! Příkladem co se u nás děje: Pořád vylepšujeme web, využíváme mailing, děláme marketing na sociálních sítích, děláme PR, event management, projektový management (v tuhle chvíli používáme Asanu) a tak podobně :-).
Za dobře odvedenou práci tě odměníme stipendiem a pokud si sedneme, můžeme se do budoucna pobavit i o práci na dohodu.
A to nejlepší na konec: praxe není potřeba – rádi využijeme tvého repertoáru dovedností a najdeme uplatnění přímo pro tebe.
Tak neváhej a piš na email ondrej.mos@tul.cz nebo na náš Facebook https://www.facebook.com/SBCTUL!